Ekran dotykowy na usb

GASTRO POS jest programem, który daje na błyskawiczną i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak bardzo ciekawy plan na zbytu gastronomicznym cieszy się dużym uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa działa w książce kelnerom a tym jedynym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo podatnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje eleganckich i długich szkoleń, i niezwykle niska forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, związana z daleką ofertą funkcji, znacznie dokładnie sprawdzi się w nie jedynie w niewielkim, pojedynczym lokalu, a dodatkowo w budów gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom oraz modułom GASTRO POS jest znacznie podatnym systemem, jaki pozostaniemy na zbytu. W współzależności od profilu lokalu, albo jest toż bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najodpowiedniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych gości do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu pracy kiedy i zysku jaki generuje. W zależności od stanowiska, można i ustalić widok opcji tak, żeby stanowił on dopasowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel ma dojazd do całych możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do wyjątkowych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w każdym elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgodność z planami hotelowymi i urządzeniami do zadań specjalnych.